IFI7208.DT Õpikeskkonnad ja -võrgustikud 2018

Viimane teema: nutiseadmetel põhinevad õpikeskkonnad

08.01.2019 21:56 by Konstantin J

Valisin katsetamiseks Appi


Lensoo create


Äpp meenutab white boardi nutiseadmes sees võimalusega salvestada heli  joonistamisprotsessi ajal, importida pilte linke ja muud. Premium on tasu eest aga tasuta versioon oma funktsiooni täidab korrektselt. reklaami ma ei näinud.


Kui video seletus on valmis paari klikkiga mugavalt autoriseerimine googli kaudu ja läks ta pilvesse, tasuta account lubab kuni 15 minutit salvestada. Kui see on tehtud hakkab olema võimalik seda saatma- jagama, ning alla laadida.


screenshot_20190108-211405


meeldis lihtne interface, isiklikult mind häirib nutiseadmete kasutamine. sellepärast et ma vaja hiirt alati… ning füüsiliselt klaviatuuri. näiteks peaaegu ei käi netis telefoniga, jne. EHK olen väga kriitiline telefonide vastu ja tahvli ka ei austa… aga see äpp ei häirinud üldse, hea funktsionaaliga, lihtne kiire ja mugav. Tundub väga hea.


Üldiselt nutirata kohta väga head muljed, võtan kindlasti põhjalikuma uurimise jaoks, ja oma koolis juba saatsin juba PDFike laiali sest tihti küsivad et äkki oskad midagi uut ja põnevat soovitada (ÄPPE), saavad olla natuke iseseisvamad ka.


Nutikasutamise teema on hetkel väga aktuaalne, isiklikult arvan et õpilased on isegi rohkem harjunud telefonides kõik teha, kui arvutides, aga minu tööle Arvutiõpetajana, see tegelikult segab. Aga mõistades et teistel õpetajatel ei ole tunni arvutiklassis, nutiseadmete kasutamine minu arvates on väga mõistlik.


Väga tänulik nutirakendusteratta loojatele.
https://southesteducationtechnology.wordpress.com/2019/01/08/viimane-teema-nutiseadmetel-pohinevad-opikeskkonnad/

0 comments:

Post a comment