IFI7208.DT Õpikeskkonnad ja -võrgustikud 2018

Õpileping

06.01.2019 16:16 by Konstantin J

Tulin magistratuuri õpingutele sest on huvi haridustehnoloogia vastu ja eriti VR ja AR tehnoloogiate hariduses, kuid loomulikult mitte ainult.


Kuna üks töökohadest on HEV kool, soovin arendada ja juurutada AR tehnoloogiad HEV lastega, olen seda teemat uurinud iseseisvalt aga ilma haridustehnoloogia põhiteadmisteta, on keeruline sellist eesmärki saavutada ja kaasmõtlejat või kaastegijat leida. Kuna isiklikkult olen elukestva õppimise strateegia poolt siis arvan et, ei tohiks kunagi enesearengus seisma jääda. Soovin luua uusi AR keskkondi ja võimalusi õppimises.


Et luua väärtusliku toodet, sellel toodel peaks olema tugev põhi. Kavatsen alguses omandada põhiteadmised, õpikeskkonna loomiseks, aga tehniline pool on suhteliselt olemas, samuti olemas võimalused kaasata muid tehnilisi spetsialiste. Tähtis et, ise tead mida teha tahad. Oman juurdepääsu kooli tehnikale, endal on ka midagi olemas. Ideed on olemas, Uued tehnoloogiad ja süsteemid aga, ongi mul vaja välja mõelda. Arvan et see ongi haridustehnoloogi töö.


Hindan parimaks tulemuseks kui õnnestub luua kasulik keskkond mis leaib kasutust kollegide hulgas, ning võimalik et läheb laiemale ringile Eestis, või siis veel kaugemale. Kui õpetajatele meeldib ja õpilastele ka… ja kasutatakse seda järjest rohkem, siis tulemus on väga hea.


Selle tööga tõin välja oma soovid ja planeerisin ära oma tegevusplaani, see aitas paremini endast ka aru saada… Kõige keerulisem problem on ajapuudus… nagu alati.

https://southesteducationtechnology.wordpress.com/2019/01/06/opileping/

0 comments:

Post a comment