IFI7208.DT Õpikeskkonnad ja -võrgustikud 2018

Õpihaldussüsteemid

16.11.2018 1:25 by Tatjana A

44Katsetamiseks valisin Eliademy õpihaldussüsteemi. Vaatamata, et olen Moodle fänn, on mõnikord huvitav ja kasulik ka midagi uut proovida.


Eliademy on uus avatud lähtekoodiga õpihaldussüsteem. See on e-õppe platvorm, mis võimaldab õpetajatel ja õpilastel luua, jagada ja hallata veebipõhiseid kursusi. Ka siis kui puuduvad laiad teadmised IT-valdkonnas, on igaühel võimalus lihtsalt ja mugavalt teadmisi jagada.


Eliademyl on kasutajasõbralik keskkond. Näiteks, Eliademy koolituskalendris näeb iga õppija enda kursuseid, ülesandeid, teste ja tähtaegu. Platvorm tagab kõigi osalejate informeerituse kursusel toimuvatest muudatustest, saates teateid uudisvoo või e-posti vahendusel. Iga kasutaja saab seadistada teavitusi vastavalt enda eelistustele ja ajakavale.


Registreerimise protseduur on standartne. On mugav võimalus registreeruda ja hiljem sisse logida oma sotsiaalvõrgustiku kontoga (FB, Google, Microsoft, Linkedin).


Uue e-kursuse loomise jaoks piisab vaid ühele nupule klikkimist.


123

Uue e-kursuse loomine


E-kursuse loomise protsess on väga lihtne ja loomulik.  1. Üldinfo lisamine.


22


2. Õppematerjalid  ja erinevate tegevuste lisamine.


3


Eliademy võimalused:  • õppematerjalide lisamine

  • veebinari läbiviimine

  • erinevate ülesannete loomine

  • õppeedukuse päeviku pidamine

  • arutluste organiseerimine

  • sertifikaatide väljastamine


Minu arvates on  Eliademy keskkonna kõige suuremaks plussiks tema  lihtsus ja kasutajasõbralikkus. Miinuseks tooks eesti keelse tõlke puuduse.


Ülesanne

https://ivoppija.wordpress.com/2018/11/15/opihaldussusteemid/

0 comments:

Post a comment