IFI7208.DT Õpikeskkonnad ja -võrgustikud 2018

Õpihaldussüsteem Schoology

02.11.2018 8:43 by Palmi R

Ülesanne on seotud meie kolmanda teemaga Õpihaldussüsteemid.Katsetasin õpihaldussüsteemi Schoology . Kui soovite kursusega liituda, siis selleks tuleb: minna lehele https://www.schoology.com/  registreeruda õpilasena ja sisestada kursuse kood: 7GFCQ-9CSG5 Õpilane peab ennast kasutajaks registreerima ja meiliaadressi sisestama, edaspidi saab õpetaja tänu sellele mugavalt õpialsega suhtlust arendada läbi platvormi. 


Õpetajale on see lihtne ja mugav platvorm, et oma õpilastega suhelda üldiselt meeldis ja oli väga mugav kasutada, kuna olen aastaid peamiselt Moodlega toimetanud, siis võttis graafikaga harjumine võib-olla alguses natukene aega. Kõik on muidu väga intuitiivselt arusaadav. Kui lisada mõni uus ülesanne saab seda mugavalt lohistada kuhu tahad. Graafika jättis üldiselt väga hea mulje.


Katsetasin enesekontrolli testi teha, mis osutus lihtsaks ja proovisin selle ära ka õpilase vaates ära. Veel lisasin mõned lingid videote vaatamiseks.


Tegin ühe foorumi, kuhu õpilased saavad oma tööd üles panna ja kaasõpilased saavad neid vaadata ja kommenteerida, seal on ka likemise võimalus. Võib-olla saab seda ära kasutada ka hinde panemisel, et kes saab rohkem likesid selle töö on parim?!


Veel jättis hea mulje kalender mis on koguaeg ees ja kuhu saab kõik ülesannete tähtajad lisada, see on ka õpilasel kogu aeg nähtav ja nii ei teki situatsiooni, et midagi jääb kogemata tegemata.


Mulle ainukese asjana jäi häirima, et Moodles on võimalus lisada vahetekste, et saab enne igat ülesannet kirjutada vaheteksti ja seal kirjeldada täpselt ära mida õpilane peab tegema, siis saab asuda ülesannet lahendama, sellist võimalust ei tuvastanud Shoologyga.


https://opikeskkonnad.wordpress.com/2018/10/23/kolmas-teema-opihaldussusteemid/

https://palmiinfo.wordpress.com/2018/11/02/opihaldussusteem-schoology/

0 comments:

Post a comment