IFI7208.DT Õpikeskkonnad ja -võrgustikud 2018

Minu õpileping

16.09.2018 23:31 by Maarja K

Mina soovin õppida ja avastada väga palju. Olen  nüüd püüdnud usinamalt hakata kasutama erinevaid veebivõimalusi. Pikka aega kasutsin seda ainult ideede hankimiseks isiklikul eesmärgil. Nüüd aga tahaks pakkuda õpilastele rohkem, et mitmekesistada tunde ja mõneti ka lihtsustada oma tööd. Pidasin ka kunagi oma blogi, aga siis tüdinesin sellest ja  keskendusin muudele asjadele.Sooviksin just rohkem teada saada erinevate õpikeskondade kohta, et osata kasutada ja soovitada neid teistelegi.


Eesmärgiks on saada hästi hakkama. Rakendada  neid pakutud võimalusi nii oma töö juures kui ka oma õpingutes. Õppima sunnib mind tõenäoliselt uuesti tekkinud õpihimu ja tahtmine saada uusi teadmisi ja kogemusi.


Eesmärkide saavutamise poole pealt olen üsna tagasihoidlik.Püüan oma kodutöödega enamjaolt õigeks ajaks valmis saada. Kõige selle juures ka oma tavapäraste kohustustega tegeleda. Mõiningad hobid tuleb asendada või vähendada. Püüan jälgida kodutööde graafikut ja hoida nö kätt pulsil.


Vahendite ja resursside poole pealt püüan osaleda võimalikult palju kontakttundides, lugeda teiste blogisid ja katsetada erinevaid võimalusi,mida antud kursus pakub. Püüan suhelda kursusekaaslastega nii veebis kui ka päriselt. Loen õppejõu poolt  pakutud materjale ja vaatan erinevaid õppevideosid.


Olen oma eesmärgi siis täitnud,kui olen lõpetanud selle kursuse ja selle käigus leidnud omale meelepäraseid keskondi, mida kasutada. Peaksin oskama neid keskkondi ka kasutada ja oskaksin ka teistele soovitada ja vajadusel nõustada. Leian, et olen oma eesmärgi saavutanud, kui julgen rohkem katsetada ,kui praegu.


See, kuidas kõik lõpeb selgub alles siis, kui olen pärale jõudnud. Iseasi,kas pärale jõudmine on loo lõpp ?


Refleksioon –Küll see ka tuleb……


Tööülesande link

https://koolihoolik.wordpress.com/2018/09/16/minu-opileping/

0 comments:

Post a comment