Mõistekaart õppetöös

Kursuse hetkeolukorrast

02.06.2011 11:03 by Course Blog

Kevadine kiire aeg on käes ning sellega seoses on paljud osalejad teada ja mõista andnud, et käesoleva kursuse tempo on ehk liiga intensiivseks muutunud. Seda eriti just koduste tööde tähtaegade suhtes.


Teen ettepaneku ajakava koos üle vaadata ning otsustada, kas oleks mõistlik kursuse tegevusi veidi pikema aja peale jaotada. Üheks võimalikuks mooduseks oleks kodutööde esitamise tähtaega pikendada kahe nädala peale praeguse ühe pealt.


Kindlasti ei soovi me, et keegi sooviks kursuse poole pealt katkestada. Kasutame selle postituse kommentaariumi selleks, et koos jõuda ühisele otsusele ajakava mugavamaks muutmiseks.http://moistekaart.wordpress.com/2011/06/02/kursuse-hetkeolukorrast/

6 comments:

Arno to Course Blog

02.06.2011 17:51

Tere!


Mul oleks sellest küll kahju.

10. 06 – 10.07 satun internetile harva ligi, nii 1 x nädalas. Siis olen nädalaljagu tsivilisatsioonile lähemal (vastuvõtt TLÜs) et siis augusti lõpuni jälle eemal olla.

Kahju on sellest, et kaasõppijate edusammudel ei saa silma peal hoida.

Kui juhendajatele sobib, et mu tehtud tööd saaksid 10. juuniks arvustatud ja soovitustega varustatud, kahaneks mu kahjutunne tublisti. Siis ei jääks mul suveks lõpetamata tegevuse tunnet.


Jätku ilusale kevadele,

Arno

Maaris to Course Blog

02.06.2011 20:36

Mina olen suvi läbi arvuti taga, nii et tähtaegade pikendamine ei tekitaks raskusi. Olen seni teinud mõnusat koostööd Arnoga, tahaks ka teiste kaasõppuritega asju arutada.


Maaris

Priit to Course Blog

03.06.2011 10:05

Sobib hästi. Usun, et see olekski kõige mõistlikum kui kõik osalejad saaksid esitada kodutööd sellises tempos nagu neile kõige paremini sobib. Me hindame jooksvalt siis kõiki töid ning kes jõuab, see saab enne suurt suve kursusega ühele poole.

kaja to Course Blog

05.06.2011 19:29

Tere!

Olen jäänud kursusel stoppama. Üks põhjus on wordpressiga mitte läbisaamine. Kodutööde esitamise aja pikendamine 2 nädala võrra oleks väga mõistlik, siis on lootust jõuda töödega valmis. Aitäh ettepaneku eest! Kaja

Heli to Course Blog

08.06.2011 13:20

Mina olen üks hätta jäänutest. Kevadine kiire aeg on oodatust veelgi kiirem – püüan järgi jõuda, aga võtaksin vastu pakkumise pikendatud tähtaegadest.

Priit Tammets to Course Blog

08.06.2011 15:10

Tänan kõiki, kes on siiani arvamust avaldanud. Pikendame esimese kolme nädala ülesannete lahendamist kuni 20. juunini ning jätkame edasi kahe nädalaste intervallidega. Tõenäoliselt mahuvad osadel teist sinna sisse ka juba puhkused kuid loodetavasti leiate mahti ülesannetele pikema aja jooksul vastuseid ja tagasisidet jagada.

Post a comment