Haridustehnoloogia praktika

Praktika 25.11 kuni 1.12

04.12.2013 9:56 by Virgo Õitspuu

Jätkasin õpetajate koolitusega, esimese ülesande kestvus kaks nädalalt, tegin veel kaks kontakttundi.


Kiirematele ülesande tegijatele, andsin võimaluse lisapunkte koguda boonusülesandega, mis oli saadaval täpselt viis päeva. Lisaülesandes tuli läbi lugeda õpetajate lehes avaldatud artikkel, kus meie kooli õpetajat vastas ajakirjaniku küsimustele e-õppe teemadel. Juhtisin tähelepanu plaanitult sellele artiklile, sest tihti jäävad kiire töö tempo juures märkamata ja süvendatult lugemata vajalikud artiklid.


Õpetajad vastasid viiele artiklit  puudutavale küsimusele. Huvilisi oli, pooled kursusest osalejatest. Nädala lõpus kordasin eelmisel nädalal läbi viidud protseduuri, vaatasin üle laekunud ülesanded ja andsin punkti, kirjutasin siseveebi lühikese ülevaate seisust ja andsin üldist tagasisidet.


Teisel nädalal jäin rahule lisaülesande tegemisega, aga põhiülesande tegemine oli jäänud paljudel soiku. Tuleb läheneda individuaalselt, mis kahuks röövib suurel hulgal aega.


Peale õpetajate koolituse tegelesin usinasti haridustehnoloogina IT tehnika soetamise ettevalmistamisega. Koostöös IT juhiga arutasime läbi kuhu  ja mida.  Lisaks otsin ja tutvusin hetkel pakutava videotehnikaga. Plaanis täiendada võimalusi õppetöös kasutada videot, nii õpetajate kui õpilaste poolt.


Oli suhteliselt rutiinne nädal, õpetajate koolitus pakkus sellele veidi leevendust.


http://papitrolla.wordpress.com/2013/12/04/praktika-25-11-kuni-1-12/

0 comments:

Post a comment