Haridustehnoloogia praktika

Praktika 4. – 10. november

10.11.2013 19:50 by Virgo Õitspuu

Oli väga tihe nädal. Tegelesin tavapäraste pisemate probleemide lahendamisega ja osalesin HITSA sügiseminaril “Tuleviku kool”.


Tellisin matemaatika õpetajale uue Moodle kursuse ja importisin sellesse hiljuti valminud kutsekoolidele mõeldud matemaatika kursuse.  Töö läks ilma eriliste tõrgeteta, ainult ühe silmakese unustasin aktiviseerida ja õpilased ei saanud kohe esimesel katsel kursusele ligi, reageerisin operatiivselt. Õpetaja oli minuga rahul ja hakkas kursust kasutama. Koostasin uutele täiskasvanud õppijatele lühikese paberkandjal spikri õppismisel vajalikest õpihaldussüteemidest meie koolis, kellega ise ka veetsin poolteist päeva arvuti tunnis, kus lõime kolme õpihaldussüsteemi kontod. Spikri ühele poole lisasin seitse sammu ekooli konto loomiseks ja meie kooli õpilaseks saamiseks. Spikrist oli abi peaegu pooled suutsid ilma minu abita ise kontod ära teha. Vältisin selle väikses materjaliga palju paanikat ja edaspidiseid probleeme.


Neljapäeval ja reedel osalesin meie koolis toimunud sügiseminaril, kahjuks ei saanud kõikidel neil sessioonidel osaleda, olin tunnis.


Mõnel siiski õnnestus ja sai veidikene uuemat infot. Lisaks kohtusin mitmete kolleegidega ja vahetasime kogemusi haridustehnoloogia vallas. Sellised silmast silma kohtumised on väga viljakad, annavad uusi ideid edaspidiseks.


Lisaks osalesin ise  ürituse organiseerimises nõu ja jõuga. Üritus õnnestus meil suurepäraselt.


http://papitrolla.wordpress.com/2013/11/10/praktika-4-10-november/

1 comments:

Kairit to Virgo Õitspuu

17.11.2013 15:15

Tänan sind viimaste sissekannete eest. Nõustamiseülesnne on ilusti tehtud. Vaatlus Heikki juures on samuti korras, valisid põneva inimese jälgimiseks ja mul oli väga huvitav lugemine. Suur tänu.

Post a comment