Digitaalsete õppematerjalide koostamine 2013

Hindamine

19.05.2013 16:33 by Course Blog

Ma olen kõik teie iseseisvad tööd läbi vaadanud ning neile punktid pannud. Ajaveebipostitusi hindan ma 10-punkti skaalal ning rühmatöö eest on võimalik saada maksimaalselt 30 punkti. Kokku on võimalik saada 7×10+30=100 punkti. Täpsemad hindamiskriteeriumid on sõnastatud kursuseprogrammis (.pdf). Vastavalt kursuseprogrammile võtab iga hilinetud nädal postituselt maha 1 punkti. Väikestest hilinemistest ei teinud ma sel korral probleemi, võtsin punkte maha ainult nendelt postitustelt, mis olid avaldatud pärast seda, kui ma olin kirjutanud vastava teema kokkuvõtte.


Saadan kõigile e-kirjaga tema iseseisvate tööde punktid ning väiksema punktisumma korral lisan ka kommentaarid puuduste kohta. 10 punkti tähendab “suurepärast” ning 9 punkti “väga head” postitust. Nende punktide saamine sõltus ka vastava teema postituste üldisest tasemest ning seetõttu ei ole ma 9-punktiste postituste kohta täpsemaid kommentaare kirjutanud. Ma arvan, et kokkuvõttes tulid suhteliselt õiglased hinded, mis teie erinevat panust eristavad.


Küsimuste ja eriarvamuste korral palun ühendust võtta teisipäeva hommikuks.http://oppematerjalid.wordpress.com/2013/05/19/hindamine/

0 comments:

Post a comment