Digitaalsete õppematerjalide koostamine 2013

3. teema Arvutipõhine testimine

17.03.2013 19:24 by Viive Abel
Ülesanne http://oppematerjalid.wordpress.com/2013/03/07/kolmas-teema-arvutipohine-testimine/ 1. Valisin testimiseks http://www.quizrevolution.com/ Tegin kasutajakonto gmaili aadressiga, aga sellele ei saabunudki kinnitust. Keskkonda saab sisse logida ka Facebooki kontoga, mida ma ei proovinud. Tegin uue konto teise meiliaadressiga, millele sain kinnituse paari tunni pärast. Tasuta versioonis on piiratud võimalused … Continue reading
http://www.htk.tlu.ee/wordpress/dippler/viiabel/2013/03/17/3-teema-arvutipohine-testimine/

3 comments:

Taimi to Viive Abel

17.03.2013 20:35

Proovisin testi Eesti. Ilus kujundus, mugav vastata, ilusad pildid. Sain isegi tulemuseks 80%, aga siis nõudis süsteem minu registreerimist, et oma tulemust näha. See ei ole mugav. Lugesin, et oli veel probleeme vistutamisega ja muid.

Aga miks ma peaks kasutama vahendit, mis laseb teha ainult valikvastustega teste, kui on olemas teised suurepärased vahendid, kas või vana hea “kuumad kartulid”?

Viive to Viive Abel

17.03.2013 21:49

Testi tulemust näeb ka registreerimata kasutaja, aga kui tahetakse tulemust meili peale saada, siis tuleb kasutajaks registreeruda. Panustavad interaktiivsusele, nimetavad ennast revolutsiooniliseks: keskkond on tihedalt seotud sotsiaalmeedia võimalustega. Kasutatakse palju nö enda testimiseks, kus võimalik saadud punktide põhjal otsuseid langetada. Väidavad, et keskmiselt 10,5 minutit veedetakse aega QuizRevolution seltsis. Paistab ka hea vahend äri laiendamiseks. Õppe-eesmärgil tundub vähem võimalusi.

Maris Maripu to Viive Abel

18.03.2013 0:52

Võib olla olen mugav aga QuizRevolution tahtis kuidagi liiga palju hiirega klikkamist. Rohkem võiks sellised toksimise teste lahendada, kasutades kas nutikaid telefone või tahvelarvuteid :D

Muidu oli täitsa lihtsa väljanägemisega, kuid piisavalt silmapaistev, valikvastustega lahendatav test, kus küsimusi saab iluustreerida piltidega. Heaks võimaluseks on see, et pilte saab enda arvutist üles laadida.

Post a comment