Intelligentne arvutikasutus

Kodune töö nr 2

26.09.2010 14:09 by Sander Eesmaa

Ilmselgelt tekitab see ajaveebi pidamine probleeme ning olen hiljaks igasuguste kodutöödega jäänud. Lõpuks alustan kergemast kuna kodune töö nr 1 on tunduvalt raskem siis tuleb sellega kauem tegeleda.


Kodune töö nr  2

Õpikeskkond jaguneb kaheks: meelelahutus ja infoallikad.

Meelelahutuse alla kuuluvad:

MSN – kasutan igapäevaselt sõpradega suhtlemiseks.

Orkut – samuti igapäevaselt külastatav koht. Hea veebileht mis pakub mulle palju erinevaid võimalusi nagu näiteks piltide laadimine albumitesse, sõpradele iseloomustuste kirjutamine ning võimalus kommuunidega liituda.

Hinnavaatluse foorum – koht kus võimalik teha peaaegu, et kõike. Võibolla mitte päris kõike, kuid siiski paljut. Pakub mulle näiteks võimalusi osta/müüa/vahetada arvuti/foto tarvikuid. Saan lisada enda tehtud pilte, et teised saaks kommenteerida mis halvasti, mis hästi. Võimalusi seinast-seina.

Wordpress/blogspot – Blogspoti olen varem juba kasutanud, enda tehtud piltide jaoks. Nüüd lisandus ka wordpress kuhu tegin enda intelligentse arvutikasutuse ajaveebi.

Fotki – koht kuhu saab pilte üleslaadida, niiöelda suur pildialbum internetis kuhu (oma tehtud) pilte panna ja hoida. Kasutan aktiivselt, hea koht.


Infoallikad:

Google – kõige rohkem kasutatav infoallikas minu jaoks. Kui on probleem, küsimus või vaja leida midagi siis peaaegu koguaeg esimese asjana ma googeldan.

Wikipedia – mitte nii tihti kasutatav minu poolt. Pigem läheb seda kohta vaja referaate/esseesi/uurimistöid tehes.

Tallinna Ülikooli veebileht – igapäevane sõber. Tunniplaan, email, jne. Kokkuvõttes: eluks vajalik.


Minu personaalne õpikeskkond sai nüüd otsa (:

Hea lihtne kodutöö oli see. Võiks veel selliseid lihtsaid olla, kuid jah, tean, et koguaeg ei saa lihtsalt läbi ajada.http://sasslantis.wordpress.com/2010/09/26/kodune-too-nr-2/

0 comments:

Post a comment