Töö allikatega, viitamine ja viidete haldamine e-õppes

Kokkuvõtteks

18.06.2010 11:30 by Evi Tarro

Mida olen õppinud ja õppimise näitamiseks kogunud?

\n

Kõigepealt: aja planeerimist. On häbi, et ei suutnud ajagraafikus püsida. Ja tegelikult lihtsalt unustasin ühel nädalal ülesande teha. No ei meenunud, et on võetud lisakohustus osaleda kursusel. Muidugi võinuks jätta ühe vahele ja järgmise graafikujärgselt ära teha, aga … läks nii.

\n

Minul oli õppida palju. Olen “kolanud” Internetis oluliselt rohkem kui tavaliselt ja leidnud sealt endale väga vajalikku ja kasulikku. Mul on hulgaliselt kogutud viiteid Deliciouse.  Täiesti uus oli minu jaoks viidete haldamise vahendid.

\n

Mida nüüd sellega peale hakata? Olen Deliciousse juba kogunud vajalikku ja jään seda kasutama. Patoloogilise pedagoogina õpetan edasi.

\n

Kuhu soovin edasi areneda? Kursuse käigus sai tegelikult ainult “nuusutatud” kursuse teemasid ja tutvustatavaid vahendeid. Põhjalikum kasutamine seisab alles ees. Ja igast teemast ilmselt miskit kasutusele jääb. Õpetajana peab kasutama vähemalt paari erinevat vahendit, et oleks oma kogumuse põhjal võimalik tutvustada.

\n

Ja arvan ikka, et ülesanne kahe nädala peale pole mingi venitamine, sest mõnel nädalal võib olla reaalelus väga kiire.

\n

Väga meeldis ajaveebide süsteem – üksteiselt õppimine on väga hea õppimine.

\n

See kursus on parim minuga sellel õppeaastal juhtunu.

\n

Edukat e-õppe jätkamist e-õpetajatele!

\n
\"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\" \"\"
http://evitar.wordpress.com/2010/06/18/kokkuvotteks/

1 comments:

Hans Põldoja to Evi Tarro

21.06.2010 12:25

Tänud positiivse tagasiside eest!

\n

Me mõtleme, kuidas järgmisel korral koormust hajutada. Ma ise arvan, et kursuse sisse võiks planeerida ühe asemel kaks vahenädalat, kus kursuslased saaksid teistele järele jõuda.

Post a comment