IFI7052.DT Õpikeskkonnad ja õpivõrgustikud

Tehnoloogiad ja standardiseerimine – 4 teema

27.10.2015 5:19 by Kadi K

Link ülessandele.


Feedlysse tegin konto mõned päevad tagasi. Seega olin keskkonnaga tuttav, kuid pole veel eriti kasutamiskogemust.


See on midagi sellist, mille järgi on mul igatsus olnud juba mõndaaega. Mul on veel Chromi ribal hunnikus linke, kuhu võiks kunagi lugema jõuda. Mailile tellitud blogide teavitused on enamus küll ära tühistatud juba, kuid mõned siiski on veel (kuid need mailid olid ikka jube tüütud). Kuna varem see oli ainus meeldetuletus. Feedel kindlasti vajab veel natukene avastamist, kuid juba on tast kasu ning kõik lugemismaterjalid saab koondada ühte kohta ja kategooriate alla, see on lausa super.


Twitter mulle isiklikult väga ei meeldi, mul on seal küll konto olemas, kuid reaalselt ma seda kasutanud pole.  Minu jaoks on arusaamatu, ma pole ennast kedagi seal jälgima pannud kuid konto näitab, et ma jälgin üle pooleteise tuhande konto. Nagu kuidas?  See ei tekita minus keskkonna vastu usaldust.


IFTTT tundub ka väga palju lisaväärtust juurde pakkuvat. See nõuab nüüd ainult sügavat keskendumist, otsimaks kuida seda kõige kasulikumalt enese jaoks kasutada.


Varasemalt olen kasutanud: EvernotePocketSkypeGoogle HangoutWordPressKoolieluDoodle.


Ülejäänud nimekirjast võtsin kõik rakendused küll ette, kuid suurema osa sulgesin neist suhteliselt kiiresti. Mõnda aega katsetan netvibes ja Scoop


Lõpuks võtsin ette Top 100 Tools for Learning 2015.


Siit leidsin juba rohkem neid, mida ma ise olen kasutanud, mis mulle meeldivad ning avastasin lisaks veel juurde mõned huvitavad PowtoonKhanacademySocrative.


Kuid üldiselt on neid rakendusi ikka nii palju ning viimaselajal olen ma katsetanud väga paljusid. Mõistlik on kõigepealt oma vajadused läbi mõelda ja vastavalt sellele siis rakendus leida, mis sobib sinu jaoks kõige paremini. Hetkel on nii palju segadust selle suure hulga rakendustega, mis uurimisel ja mida uurinud olen. Ka lähevad juba vaikselt omavahel segi, mis millekski oli ning kus mis head ja mis mitte nii head oli.


https://kadikerner.wordpress.com/2015/10/27/tehnoloogiad-ja-standardiseerimine/

0 comments:

Post a comment