Haridustehnoloogia praktika

Põhipraktika ülesanne 2: nõustamine

04.11.2013 18:48 by Kristi Jaason
Ülesanne

Oma praktika jooksul olen kasutanud järgmisi nõustamistehnikaid:
  1. Grupikoolitus arvutiklassis. Viisin läbi koolituse "Blogi kasutamine õppematerjalide jagamiseks" Tabasalu ÜG võõrkeeleõpetajatele. Koolitusel õppisime uue postituse lisamist, postituses linkide tegemist, ekraanipildi tegemist, Paintis töötlemist ja selle postitusse lisamist, YouTube'i video lisamist ning siltide või märksõnade olulisus.
  2. Grupikoolitus. Koolitus "iPad ja veebiraamatud" Tallinna Lilleküla gümnaasiumi õpetajatele. Koolitusel tutvusime kolme veebiraamatu loomise rakendusega.
  3. Emaili teel nõustamine. Saatsin kooli ajalooõpetajatele meili ajaloo eõpiku lingi ja lühikese keskonna tutvustuse.
  4. Individuaalkonsultatsioon. Aitasin ajalooõpetajal siseneda eõpiku keskkonda ja tutvusime keskkonna võimalustega.
  5. Õpilaste nõustamine. Nõustasin õpilasi arvutiklassis toimunud ainetundides: miksike.ee kasutaja loomine ja keskkonna kasutamine, Google Drive, SkyDrive jt tekkinud küsimused ja probleemid.
http://kristiopiblogi.blogspot.com/2013/11/pohipraktika-ulesanne-2-noustamine.html

3 comments:

Meeri to Kristi Jaason

10.11.2013 17:54
Koolitus Lilleküla Gümnaasiumis oli mõnus. Rahulik koolitaja kes leidis vastuse kõikidele küsimustele. Õpetajad olid väga rahul.

Kairit to Kristi Jaason

17.11.2013 14:47
Hea Kristi. Oled kenasti välja toonud oma nõustamise kogemused, kuid kahjuks tunnen ma suurt puudust eneseanalüüsi osast ja kogemuse üle reflekteerimisest.

Kristi to Kristi Jaason

17.11.2013 15:48
Kuna eneseanalüüs on tehtud iganädalastes postitustes, siis ei hakanud ennast kordama ja võtsin selles postitused lihtsalt praktikal kasutatud nõustamistehnikad kokku.
Post a comment