Intelligentne arvutikasutus

9.loengu kodutöö

14.11.2010 16:38 by Kelli Põldkivi
Minu 9.loengu kodutöö, kus pidime arutama järjekordselt Facebooki teemal. Hakkab vaikselt tüütuks minema, kuna pole vist päris tavaline suhtlusportaali kasutaja, sest ei logi sinna mõnikord mitu päeva sisse ning enamus facebooki võimalused (mängud jms on ka suhteliselt võõrad). Loeng ise oli huvitav ning mitte nii pinnapealne nagu võiks arvata suhtluportaalide teema kohta.

Facebooki kui sotsiaalse võrgustiku võimalused minu jaoks. Kuna Facebook on laialt levinud üle maailma, on väga hea võimalus turundada ja teha reklaami oma firma toodetele, olgu selleks erinevad kampaaniad ning sooduspakkumised. Samuti annab Facebook kliendile lihtsa ja kiire tagasiside võimaluse tootele. Turundamise seisukohast ei saa ainult keskenduda Interneti väljaannetele, sest vanem ühiskonnagrupp pole seal nii palju esindatud. Facebook on lihtsalt lihtne ning väga odav reklaamipind!

Samas ei maksa alahinnata Facebooki turvariske, sest kunagi ei tea, kas piltide pealt vaatab ikka vastu see sama inimene, kes kontrollib kontot.Facebooki ei maksa riputada ka palju infot oma nädalavahetuse plaanide vms kohta, sest kurjategijad võivad sellest infot saada. Hiljuti oli ka uudis, et tulevikus plaanitakse rakendada suuremat kindlustusmakset just suhtlusportaalide kasutajatele.
http://kellipp.blogspot.com/2010/11/9loengu-kodutoo.html

0 comments:

Post a comment