Intelligentne arvutikasutus

Mobiilsete seadmete kasutamine

01.11.2010 20:27 by Madis Piigli

Alustasin, siis kuuenda kodutöö tegemist ja paigaldasin oma telefonile ka Opera Mini. Telefoniks on mul Sony Ericsson J105i. Installisin siis Opera Mini peale ja sellega ei tekkinud mingeid probleeme. Suhteliselt sarnane, minu telefonis asuvaga, aga Opera kuvab leheküljed kiiremini ette.


Kasutades nüüd uut veebilehitsejat suundusin Delfisse uudiseid lugema. Esimene mulje on positiivne. Sai edukalt lugeda ja mingit probleemi ei tekkinud. See et ekraan on väike see on paratamatus ja muidugi on mugavam lugeda alati arvutist. Olles ära lugenud mõned uudised otsustasin suunduda facebooki. See ei meeldinud mulle üldse. See ei olnud hästi lahendatud ja seda lehekülge telefonist ma enam külastada ei viitsiks, kuna põhimõtteliselt pole sealt midagi aru saada. Postkasti vaadates oli küll aru saada, mis kirjad aga selleks et sisu ülesse leida mis kirjutatud pidi natuke otsima kuna kõik oli nii kokku surutud.


Kuigi ma ei olnud enne ka suur internetis käia läbi telefoni, siis ega see Opera mind ümber ei veenud. Hea on kui ta on telefonis olemas ja kui tekib mingi häda olukord, kus on kiiresti vaja netti minna, siis on see võimalus olemas. Muidu kasutan oma tegemistes pigem arvutit ja sellevastu võib tulevikus saada ainult ipad, mida oli põnev oma silmaga näha.http://madispiigli.wordpress.com/2010/11/01/mobiilsete-seadmete-kasutamine/

0 comments:

Post a comment