Intelligentne arvutikasutus

2. loengu kodutöö

20.09.2010 2:28 by Gerli Noodapera

Lisan oma 2. kodutöö…


MINU PERSONAALNE ÕPIKESKKOND


Lisan siia oma personaalse õpikeskkonna, mis on jaotatud neljaks erinevaks grupiks- info, suhtlemine, vaba aeg ning programmid.


Koolitööde läbiviimiseks ning ka niisama enda tarbeks info otsimist teostan üldiselt Google’s või Neti.ee’s. TLÜ leheküljelt leiab enamus kooli kohta vajamineva info. Üsna tihti kasutan ka Interneti sõnaraamatut ning regiokaate.


Suhtlen peamiselt Windows Live Messengeris, Orkutis ja Facebookis, harvem Skype’s. Kõige enam kasutan Tele2 telefoniteenust. E-maile saadan Hotmailis.


Minu jaoks vajalikud programmid on MS Word ja MS Excel; harvem kasutan MS PowerPoint’i ning PhotoShop’i.


Vabal ajal kuulan üsna tihti muusikat- seda kas SkyPlus’i või YouTube’i läbi. Uudiseid loen Postimehest, Delfi’st ning Elu24′st. Mõnikord mängin Zynga.com leheküljel mänge(: Parim koht ostude sooritamiseks on aga eBay.http://gerli191.wordpress.com/2010/09/19/2-loengu-kodutoo/

1 comments:

Kairit to Gerli Noodapera

20.09.2010 9:27

Tere,


Aitäh ülesande sooritamise eest.


Sinu joonisel meeldib mulle väga “info” peatükk, sest siit näen, milliseid vahendeid sa kasutad, mis toetavad sinu õppimist mingil määral. Loodetavasti on ühel hetkel ka ajaveeb osa sinu õppimisest ja ka see kajastub joonisel, praegu on “vaba aja” ja “suhtlemise” ülekaal suurem sinu õpikeskkonna joonisel kui õppimise osakaal.


Head kursuse jätku!

Post a comment