Intelligentne arvutikasutus

Kodune töö 2

19.09.2010 23:40 by Taago Rääk


See siin on siis minu personaalne õpikeskkond. Suhtluseks kasutan põhiliselt MSN-i, vahel ka Skype-i, kuid seda juhtub suhteliselt harva. Loomulikult kasutan ka telefoni, selle kahjuks unustasin pildile märkida. Orkut on ka suhtlemise aspektist olulisel kohal.


Infot otsin enamasti googlest, kui mingi kindlam asi huvitab, siis ka wikipediast. Neti.ee-d kasutan harvem. Ilmajaam.ee on ära märgitud ka kui väga vajalik ning igapäevast kasutusrakendust leidev veebileht. 1182 infotelefoni kasutan kui arvutit pole parasjagu käepärast või kui otsin mõnda kindlat numbrit või firmat.


Õppetöös on põhiliselt kasutusel OpenOffice’i tarkvara, täpsemalt kasutan igapäevaselt Writer’it ning Calc’i. Samuti on õppetöös vaja tihti kasutada Moodle keskkonda. WordPressiga varasemad kogemused puuduvad, kuid nüüd tuleb ka selle veebilehega Sina peale saada.


Vaba aega veedan üldiselt Postimehest uudiseid lugedes, või Orkutis sõprade uusi pilte vaadates. Samuti kuulan internetist SkyPlus’i. Youtube-st saab uusi muusikavideoid vaadata või lihtsalt millegi huvitavaga oma meelt lahutada. Auto24 on ära märgitud, kuna vahel tekitab huvi, mis hindadega mis sõidukeid parasjagu saada on.http://tax180.wordpress.com/2010/09/19/kodune-too-2/

3 comments:

Kairit to Taago Rääk

20.09.2010 9:32

Tere,


Sinu joonis on väga hästi koostatud ja ka kirjalik selgitus huvitav. Ma olen väga rahul, et oled kujutanud oma personaalse õpikeskkonna osana ka õppimist ning leian sealt nii ajaveebi kui ka Moodle’i, samas oled ära märkinud ka tarkvarad, mis toetavad sind sinu õppimises. Suur tänu selle eest.


Loodan, et saad ajaveebiga kiiresti sõbraks ja sinu sisukad sissekanded jätkuvad!


Head kursuse jätku!

Tagasivaade 2. õppenädala iseseisvale ülesandele | Intelligentne arvutikasutus to Taago Rääk

20.09.2010 10:09

[...] Toon esile ühe õpilase joonise ja kirjelduse, mis on sooritatud kõige lähemal sellele, mida ootasin. Sissekanne on siin. [...]

Katrin to Taago Rääk

21.09.2010 14:08

Tubli Taago! :D

Post a comment