Intelligentne arvutikasutus

Kuues kodutöö

17.10.2010 14:56 by Maarja Piilmann

Kuues kodutöö


Ülesandeks oli tõmmata Opera Mini. Allalaadimisel mingeid probleeme ei tekkinud, progress oli nagu ikka, järk-järguline installimine. Ennem ei ole veebilehitsejat kasutanud ja ei näe ka selle vajadust. Üritasin kasutada aga midagi väga meeldivat seal ei leidnud. Võib-olla tõesti on kiirem, kuid ega ma telefoniga väga internetis ei käi ka. Mobiilset internetti ei hakka kohe kindlasti kasutama, sest siiamaani olen edukalt wifi levialas hakkama saanud. Tavaliselt külastan siis e-posti ja MSNI. Kuid see juhtub siiski harva kuna eelistan laptopi. Telefon on mul pigem ikkagi helistamiseks ja Office Mobile on ka kindlasti minu jaoks väga hädavajalik programm telefonis. Siiamaani pole ka Mobiil-ID kasutanud ja ausalt öeldes ei ole nagu vaja ka läinud. Kindlasti ei välista, et tulevikus kasutan kõiki mugavusi, mida mobiilsete seadmete kasutamine endaga kaasa toob, pädevalt.


Rohkem nagu ei oskagi midagi seoses koduse ülesandega kommenteerida. Iseenesest iPad’i oli päris vägev näppida :) .http://maarjapiilmann.wordpress.com/2010/10/17/kuues-kodutoo/

1 comments:

Priit to Maarja Piilmann

18.10.2010 15:18

Olen nõus, et igaüks kasutab telefoni enam-jaolt sellisena, nagu on tema personaalsed vajadused. Kuid kui sul tekib edaspidi kiire vajadus e-meili kontrollida, tead, et lahendused selleks on täiesti olemas.


iPad sai loengusse kaasa võetudki selleks, et sellega lähemalt tutvuda. Mitte, et tegemist on kalli ja kohustuslik seade vaid et tutvustada, mis suunas võivad kaasaskantavad arvutid liikuda.

Post a comment