Intelligentne arvutikasutus

Teine kodutöö

11.10.2010 0:34 by Siim Iljašenko


Üleval olev pilt illustreerib minu õpikeskkonda ning natuke seletust ka siis selle kohta:


Vaba aega sisustan uudiseid lugedes postimees.ee saidilt, sõprade ja tuttavate “uudiseid” jälgin Facebook’is. Auto24 on niisama piidlemiseks ja sirvimiseks tore. Eztv.it ja SoundCloud on uute sarjade ning muusika jaoks. Soulseek on selline nii ja naa – teatavat vastuolu tekitab see seetõttu, et tegemist on programmiga, kuid liigitaksin selle siiski vaba aja alla, kuna seal erinevate kasutajate kaustu sirvides möödub enamus mu vabast ajast.


“Suhtlemise” kasti sees on siis tänapäeva standarditeks saanud Skype ja MSN, meilivahetus käib läbi isikliku Gmaili konto ning töömeilid SquirrelMaili kaudu.


Infootsingu number üks on Google.com. Läbi guugeldamise kasutan Wikipediat ning Eestiga seonduvaid asju otsin Neti.ee kaudu. Tallinna Ülikool on selles kategoorias kooli info tarvis. Sealset “Otsi” nuppu olen korduvalt kulutanud. Isohunt.com on vajalike torrentite jaoks ning siingi leiab Soulseek’i, sest kasutan muusika otsimiseks just selle programmi otsingut. Peaks vist programmide alla ka selle panema… aga ei pane!


Programmide seas on enim kasutatud FL Studio ning GoldWave. Muusika produtseerimiseks täielikult essential! Kooliga seonduvad Python ja Office 2010. Kõikvõimalikke kujundusi, animatsioone ning osaliselt ka helitöötlust teen Adobe Creative Suite 4 programmidega. Viimase aja parimatest leidudest on Dropbox, kuna kasutan ringi liikudes rüperaali ning kodustes tingimustes lauaarvutit. Installisin DB mõlemasse, “pilves” on ka oma konto ja nüüd ei ole vahet, kus oma kooliasju teen – salvestan Dropboxi ning fail kopeeritakse automaatselt teise arvutisse ja “pilve”. Suurepärane!http://siimiljasenko.wordpress.com/2010/10/10/teine-kodutoo/

0 comments:

Post a comment