Intelligentne arvutikasutus

Neljas kodutöö

03.10.2010 20:45 by Maarja Piilmann

Neljas kodutöö


Installeerisin endale sobiva hüperviisori nimega Microsoft Virtual PC 2007


Avasin hüperviisori ja täitsin vajalikud sammud (valisin mälusuurused operatsioonisüsteemile jne)Lõin vajaliku virtuaalmasina ning hakkan sinna paigaldama Windows 7


Windows 7 installimine: Käivitasin loodud virtuaalmasina, CD menüüst valisin Capture ISO Image, mis avab vajaliku operatsioonisüsteemi kujutisfaili.


Küsis millist tüüpi installeerimist soovin, valisin Custom(advanced), sest arvasin et alati tasub valida n.ö uus koopia.


Järgmisena pean valima millise ketta peale tahan enda OS’i paigaldada, selleks loon uue partitsiooni


Paigaldan loodud partitsioonile Windows 7 ja pärast paigaldamist loon kasutajakonto.
Ongi valmis!!


Üldiselt oli installeerimine päris kerge ja mingeid probleeme ei tekkinud. Tavakasutaja peaks sellega hakkama saama ja seda operatsioonsüsteemi ei tohiks olla raske paigaldada, sest aluseks on ikka samad põhimõtted. Esmamulje on väga positiivne.


Küsis millist tüüpi installeerimist soovin, valisin Custom(advanced), sest arvasin et alati tasub valida n.ö uus koopia.Küsis millist tüüpi installeerimist soovin, valisin Custom(advanced), sest arvasin et alati tasub valida n.ö uus koopia.


http://maarjapiilmann.wordpress.com/2010/10/03/neljas-kodutoo/

1 comments:

Tanel Toova to Maarja Piilmann

14.10.2010 14:21

Saite ülesandega hästi hakkama. Windowsi perekonna op.süsteemide paigaldus ongi üldiselt väga lihtsaks tehtud. Suur osa seadistamisest leiab aset peale paigaldamist aga see on juba eraldi teema.

Post a comment