Intelligentne arvutikasutus

Tagasiside kursuse kohta

20.12.2010 1:44 by Triinu Reiter

Intelligentne arvutikasutus oli sel semestril minu jaoks kursus, kus oli kõige rohkem kodutööd. Vabandage, järgmise aasta kuulajad, aga minu arust võiks iga nädala kodutööd olla valmis järgmise nädala loengu ajaks. Vastasel juhul kasvavad need üle pea, kuna inimene on oma loomult laisk ja kui tähtaeg tagant ei sunni, tulebki kõik kaela viimasel minutil.


Nagu eelnevalt palju mainitud, on väga huvitav teema kõigi jaoks seotud fotograafiaga, ja nõustun ka sellega, et antud teema kohta on võimalik kuulata rohkem teistel kursustel. Vähem oleks tahtnud kuulda igasugu teemasid facebooki kohta, sest see hüpermegasuperpopulaarne keskkond käib juba tõesti pinda, et temast igal pool nii palju räägitakse. Rohkem oleks võib-olla soovinud teada saada e-portfoolio ja personaalse õpikeskkonna jms kohta, kuna kohati jäi mõni asi segaseks.


Kõige kasulikumad loengud(ilmselt olid kõik kasulikud, aga panen kirja need, mis meenuvad) minu jaoks olid loeng nr 5 , loeng nr 6 ( nii tore, et saime neid lahedaid iPade ja asju katsuda) ja loeng nr 12.


Mis oleks võinud olla teisiti…test oleks võinud olla arvutis, kuna tegu on sellise kursusega, kus kõik teemad ja kodutööd on teostatavad arvutis ja nagunii kui  ma tahan targaks saada mingi teatud asja kohta, siis ma kasutan google otsingut :)


Aga muidu oli üsna hariv kursus, mis puudutas kõiki teemasid, mida mul kui arvuti tavakasutajal vaja teada (ja tänan väga inimesi, kes tulid selle suurepärase idee peale korraldada see suurepärane kursus, mis päästab nii mõnegi hirmul tudengi vähemalt ühest jubedast matemaatikast või füüsikast :D ).http://triinureiter.wordpress.com/2010/12/20/tagasiside-kursuse-kohta/

0 comments:

Post a comment