Intelligentne arvutikasutus

12.kodutöö

09.12.2010 1:23 by Eliisa Mõistlik

Teha 3 pilti ja lisada need oma ajaveebi. Igale pildile lisada arutlus, mis on autori arvates pildil hästi, või miks pilt ei õnnestunud ja mida üritaks teha teinekord teisiti. Kui pilte on arvutis töödeldud, panna kirja millise programmiga ja mida tehti.


Kuna mul ei ole olnud väga palju aega pildistamiseks, siis läksin kergema vastupanuteed ning lisasin siia mõned vanemad pildid:)


1) Pilt liikumatust objektist õues või ruumis.


Usun et pilt on suhteliselt hästi välja kukkunud. Kui midagi häirib, siis see, et pärdikuesimene käpp on uduseks jäänud. See näitab seda, et  on säriaeg liiga pikaks jäänud ning pärdikuema jõudis juba natukene liikuda.2) Pilt liikuvast objektist ruumis. Näiteks liikuv koduloom, liikuv-hüppav laps.


Kuna ma lihtsalt ei suutnud leida ühtegi pilti, mis oleks siseruumis tehtd(nimelt üritan sellist asja vältida, kuna mul on välk katki), siis see on ainuke pilt, mille leidsin. Usun, et see pilt on väga kehva. Näha on, et valgust on väga väheks jäänud ja ma ei ole suutnud valida õiget säriaega ja ava. Vabanduseks võib  tuua selle, et kogu see situatsioon käis nii kiiresti, et ma lihtsalt pildistasin…3) Pilt kiiresti liikuvast objektist õues.


See pilt on ka suhteliselt okei, arvestades sellega, et pildistasin selle ilma avaauku vaatamata. Kutsu ja veepritsmed on sellegipoolest täitsa tervav jäänud. Ainuke, mis mulle ei meeldi selle pildi juures on värvid…ilmselt peab selle mustvalgeks tegema.
http://salysoll.wordpress.com/2010/12/08/12-kodutoo/

0 comments:

Post a comment