Intelligentne arvutikasutus

11. kodutöö

09.12.2010 0:05 by Eliisa Mõistlik

Koduse tööna tuleb koostada oma “unistatav” (aga mõnedele ehk ka reaalselt teostatav) koduse multimeediumisüsteemi kirjeldus, mis sisaldab selgitust, miks üks või teine seade on valitud, miks soovite sellist seadet ning konkreetsete seadmete nimetusi (tootja, mudel). Iga valitud seadme puhul tuleb kontrollida, et see oleks DLNA-sertifitseeritud!


Kui aus olla, siis ei ole ma üldse tehnika inimene ja kuna ma ei saanud loengus osaleda, siis oli see minujaoks üks raskemaid ülesandeid. Siin on siis minu lahendus:/


Kõigepealt tahaksin endale meediaserverit kuna, siis ma ei pea diivanilt tõusma, et sisestada DVD-d dvd- mängijasse, sest ometigi on mul olemas uhke DLNA telekast, mis leiab ise  filmid, muusika jms  meediaserverist, piisab ainult paarist nupuvajutusest. Meediaserveriks valiksin:


Netgear Entertainer Elite EVA9150 ~4200.-

Teleriks valiksin:


42″ MPEG4 Full HD LED LCD – teler, LG, koos DLNA funktsiooniga ~22 000.-Kuna olen suhteliselt suur fotograafia huviline, siis meeldiks mulle väga, kui ma saaksin saata fotod kaamerast otse telekasse ja selat neid vaadata.Kahjuks ei tehta veel selliseid peegelkaameraid, aga digikas ajab ka asja ära. Kui mõni pilt mulle eriti meeldib, siis sooviksin selle välja printida ja näiteks vanaemale kinkida.


Kaameraks valiksin:


SAMSUNG ST5500B 14MP Digital Camera DLNA, ~7000.-Printeriks valiksin:


Samsung CLX-3185 All-In-One Laser Printer, DLNA, 4000.-

http://salysoll.wordpress.com/2010/12/08/11-kodutoo/

0 comments:

Post a comment