Intelligentne arvutikasutus

2. Loeng – Minu õpikeskkond

29.09.2010 15:33 by Indrek Surajev


See on minu 2 kodutöö!


Tegelikult kasutan info otsinguks ainult googlet. Wikipedia panin selle alla, sest otsin sealt lihtsalt huvitavaid fakte mis on ka tegelikult info otsimine.


Vaba aega arvutis ma veedan enamasti Facebook-is kus on hea silma peal hoida sõprade tegevustel. Postimees.ee-s hoian ennast kursis päevaste uudistega. Hinnavaatluse foorum on puhtalt erialane huvi. Seal leidub hunnikutes IT alaseid teemasid mida arutavad oma ala spetsialistid (ja ka amatöörid). Sealt olen väga palju vastuseid oma probleemidele saanud. Youtube-is kuulan muusikat ning vaatan filme. Sinna on pandud palju sarje ja täispikki filme ning see, et nad on jaotatud 10 minutilisteks klippideks mind nii väga ei heidutagi.


Suhtluses kasutan kõige rohkem MSNi ja natuke vähemal määral Skype-i. Lihtsalt sellepärast, et enamus tuttavaid kasutavad ikka MSNi. Orkutis toimub enamus kirjavahetusi tuttavatega.


Õppevahenditest kasutan oma siinset blogi ehk ajaveebi. See on hea moodus, sest saab silma peal hoida ka teiste postitustel mida on huvitav lugeda. Office Wordi kasutan kodutööde tegemisel ja ka vabal ajal kasutan seda, sest ATV loengus me seda õpime ja lõpuks tuleb teha Wordi kasutamises test. TLÜ kodulehel uurin kursuste kohta infot ning mis üldse koolis toimub.http://indrek7s.wordpress.com/2010/09/29/2-loeng-minu-opikeskkond/

0 comments:

Post a comment